| JackTh3Ripper a întrebat:

Buna seara TPU. Am si eu o nelamurire, joc un joc si am vrut sa donez pentru un pachet la 5 euro si am adaugat numarul cardului si data expirarii inainte de a face tranzactia. Problema este ca la acest cont am si pe site pe mybrd ca sa il pot verifica si de ce tot aceeasi suma o am chiar daca am trimis? Ma tem sa nu se intample ceva, rog seriozitate, dau funda.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai pus și CVC2 și nu ai primit un SMS cu un cod... nu cred că ți s-a efectuat tranzacția. Oricum, doar cu numărul cardului și data de expirare nu se pot face tranzacții.
http://en.wikipedia.org/wiki/Card_security_code