| Steph2101styles a întrebat:

Buna! Stie cineva numele sau regulile unui joc cu zar pe bautura? Stiu doar ca daca dadeai 3 3 trebuia sa bei de fiecare data cand pica 3 la cineva in zar pana dadeai dubla. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Standt a răspuns:

Alt motiv de a te imbata nu ai gasit? Dar daca renunti nu e mai bine?

| deliia23 a răspuns (pentru Standt):

Nu este mai simplu să nu comentezi dacă nu ai nimic util de zis? happy

| Standt a răspuns (pentru deliia23):

Exact asta e utilitatea! Sa te scap de betie. Crezi ca esti util cand nu judeci?