| lucianos222 a întrebat:

Sunt incepator la world of tanks si nu stiu pe ce linie (rusa, germana etc.) sa ma duc >-- ce tanc sa aleg, care e cel mai bun. Va rog un raspuns rapid si bun!

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Depinde ce stil de joc ai.
Cele mai bune sunt tancurile germane, ruse si americane, dar si unele tancuri franceze.
Incepe cu tancurile germane si ruse.
Cel mai bun heavy tanc in tier VIII este IS-3, acest tanc neaparat trebuie sa-l ai.
Si sunt multe alte tancuri bune.

| lucianos222 explică (pentru Pinocchio):

Dar daca am pornit sa imi cumpar Hetzerul. am facut totul in zadar? Am auzit ca e un tanc bun (german). Mersi ca te implici!

| Pinocchio a răspuns (pentru lucianos222):

E bun td-ul Hetzer, eu acum lucrez pentru Ferdinand si Jagdtiger II.
Am deja peste 68 de tancuri, din care 25 sunt premium.

| lucianos222 explică (pentru Pinocchio):

Aha. deci nu e gresit ca am pornit pe linia germana --> Hetzer. Ok, mersi mult, iti pot lasa id de mess sa skype sa mai vorbim legat de jocul acesta? Sper ca nu te deranjeaza.

| lucianos222 explică (pentru lucianos222):

Te-a cam suparat intrebarea de nu mai spui nimic? laughing Chiar am nevoie de putin ajutor in jocul asta pentru ca il ador foarte mult si ti-as ramane recunoscator daca te-ai putea implica! Stima!

| Pinocchio a răspuns (pentru lucianos222):

Scuze, am avut alta treaba.
Ma gasesti pe WOT nickname-ul este vis_age.
Da in privat id de skype

| lucianos222 explică (pentru Pinocchio):

Acum ti-l trimit prin felicitare!

| lucianos222 explică (pentru lucianos222):

Vezi ca ti-am trimis prin privat laughing Da-mi accept

8 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Pentru incepatori: Linia MC-1 > KB-1 > IS-7

Pentru avansati T57 Heavy