| eddster a întrebat:

Am cumparat recent o placa video Asus nVIDIA gtx 760 pentru un upgrade de la vechea mea placa gt 220. Mi s-a spus ca trebuie sa elimin driverele instalate si sa fac modificari in sistem din BIOS (windows 8.1) pentru a vedea ceva pe ecran. De aici cer ajutor si ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pune placa noua apoi imediat reinstaleaza windows cu driver-ul pentru placa noua si binenteles celelalte... NU ai treaba in bios! Bafta!

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru lpavel):

Cum zice ipavel, cred ca tipul care ti-a spus asta ori era unul cu creierul afumat ori un copil cu minecraft.

2 răspunsuri:
| aacristi a răspuns:

Pune ti geforce experience