| SK_7635 a întrebat:

Buna TPU am instalat gta san andreas si... vreau sa imi bag moduri am gasit zice sa bag in CLEO folder ...am cautat in gta si nu am gasit poate sa ma ajute cineva fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Eu unul habar nu am ce spui acolo, intrii pe www.gtainside.com, scoti un mod, citesti fisierul readme si vei stii ce e de facut, in general trebuie sa folosesti un program (il gasesti pe site) ca sa refaci arhiva de masini, etc. dupa ce ai adaugat modul.