| iamprettybored a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... Mă joc de câteva zile Big Farm, iar astăzi a început să mi se blocheze. Am încercat de o grămadă de ori și mi se întâmplă la fel - deschid jocul, se încarcă, iar peste 20 - 30 de secunde nu mai pot să dau click pe nimic, chiar dacă pot să-mi mișc mouse-ul. Știți că de obicei, când duci mouse-ul pe un buton sau altceva, pentru a da click, mouse-ul se face sub formă de "mână", cred că știți ce vreau să spun laughing. Dar acum nu se întâmplă nimic, e ca și cum nici nu aș apăsa (deși eu dau click).

Sper că ați înțeles ce vreau să spun, vă rog ajutați-mă, dacă puteți. Ofer fundă + vot happy

Răspuns Câştigător
| WhiteTiger15 a răspuns:

Apropo ce nivel esti? Adica ma gandeam sa iti faci altul dar daca ai nivelul mare nu se prea merita dupa ce ai muncit atat...

3 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai eu ma joc de mult timp si nu mi s-a intamplat asta.

| iamprettybored explică (pentru WhiteTiger15):

Habar n-am de ce mi se întâmplă...

| iamprettybored explică (pentru WhiteTiger15):

Hm, nu foarte mult. Doar 11.

| WhiteTiger15 a răspuns (pentru iamprettybored):

Apropo ce nivel esti? Adica ma gandeam sa iti faci altul dar daca ai nivelul mare nu se prea merita dupa ce ai muncit atat...