| howsenselessdeathhowpreciouslife a întrebat:

Am o intrebare legata de minecraft: cum pot pune un obiect pe jos? adica spre exemplu vreau sa pun masa de constructii cu mouse-ul si in loc sa o pun, eu lovesc obiectul respectiv...pe ce trebuie sa apas? si vreau sa spun ca sunt pe modul creativ fiindca inca nu sunt pregatita de modul supravietuire. FUNDA SI AM NEVOIE DE RASPUNS RAPID.

Răspuns Câştigător
| JustRoBo a răspuns:

Click dreapta- pentru a il pune(orice obiect) si tot acest clic pentru a-l utiliza

2 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Nu am mai jucat minecraft demult dar cred ca e pe click dreapta.
Daca nu e pe click dreapta vezi si tu in optiuni la controls, ca nu e greu.

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Click dreapta happy