| Alice1719 a întrebat:

Am o mica problema.am facut un "proiect" pe Windows Movie Maker (2.6) iar cand am incercat sa il salvez ca film mi-a dat eroare si scria (in engleza..normal) : "Windows Movie Maker nu poate sa salveze fisierul in locatia respectiva.Verifica daca fisierele originale folosite in filmul tau sunt inca disponibile,daca locatia unde vrei sa salvezi este inca disponibila, si daca este destul spatiu. apoi incearca din nou."...Am verificat tot si nu stiu ce sa mai fac, va rog ajutati-ma! sad

4 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Nu sunt sigur daca asta e problema dar verifica sa ai partitia ntfs, daca fisierul e mai mare de 4G nu poate fi salvat pe FAT32

| Alice1719 explică (pentru Netrider):

Are 285 KB?

| Alice1719 explică (pentru Alice1719):

De fapt 648...

| Netrider a răspuns (pentru Alice1719):

Atunci nu e partitia.