| NikiLynn97 a întrebat:

ati putea sa ma ajutati cu o problema....Am lucrat pe Windows Movie Maker si imi apare eroare desi am spatiu pe disc sau obiectele folosite...am salvat proiectul insa nu ma lasa sa salvez videoclipul nicicum si nu gasesc nimic ce sa ma ajute pe youtube. Dau Funda! Oare daca modific optiunile de salvare as putea sa il salvez?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Poti modica optiunile de salvare dar WMM nu face video pentru youtube.
Le face ca rezolutie, dar nu ca format.
Te duci in meniu si "save movie file" si alegi setarile.
Pe youtube poti pune avi si mp4.
Nu wmv. Le convertesti in mp4 cu asta la rezolutia standard de 640x480 sau 1280x720 (HD).
ttp://...tory.shtml

| Electro622 a răspuns:

Da ar trebui sa modifici setarile de salvare, si daca are o dimensiune prea mare salveaza dimensiunea pentru calculator (nu o sa fie in hd) dar in 3 min ti se pune pe youtube si ocupa mult mai putin spatiu! Succes!