| KawaiiPuppy a întrebat:

am o problema cu metinul pe calculator.Nu jucam de ceva timp si o colega m-a rugat sa-i dau cate ceva de pe contul meu.Am incercat sa instalez metinul, lucru care a mers fara probleme. Dar atunci cand mi se incarca chestia de la inceput imi da erori. Pot face cv sa functioneze? Mentionez ca folosesc Windows XP si nu-mi merge pe nici pe al doilea laptop -.-

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Probabil ca ai windows xp sp1 ca la sp2 merge, upgrade windows.