| Lorre1214 a întrebat:

Heii TPU,am si eu o problema cu messengerul,dupa ce mi-am reinstalat windows-ul si am incercat sa imi instalez si messengerul nu a mai mers,il descarc de pe net, ii dau run se incarca ce se incarca iar apoi imi spune ca nu s-a instalat (Instaled unsucesfull).Am incercat cu mai multe variante de messenger dar nu merge cu niciuna.Ce sa fac? Funda+vot :*

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Cauta pe net asa: yahoo messenger softpedia sau filehippo si ia kitul de pe unul din aceste site uri.
Ele il au varianta integrala nu doar un download manager cum este cel de la yahoo de pe site.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi la un vecin sau la un prieten ca este ceva legat de internetul tau. Exat acesiasi chestie am patit si eu acum vreo citeva luni.Ma dadeam cu capul de pereti toate mergeau numai messu nu voia nicicum sa se instaleze.De fapt eram la un prieten si faceam chestia asta.Intr-un final l-am lasat asa si am venit acasa fara sa schimb absolut nimic.Am deschis laptopul ca laptop era dau drumul ma conectez la netu meu si surpiza mergea struna am luat mesu l-am pus totul a fost usor.Dar la netu unde fusesem m-am chinuit nu exagerz cam 3 ore fara nici un rezultat.Nu stiu ce explicatie ar fi dar incearca si tu sa mergi la cineva si sa instalezi messu.Bafta

| adelin98 a răspuns:

Am patit si eu la fel odata....nu am stiut nici eu ce sa ii fac atunci...si dupa ce am reinstalat windowsul din nou mergea happy