| al3xm99 a întrebat:

Am o problema de care tot incerc sa scap dar nu pot sa scap de ea!
Problema e urmatoarea:
-am instalat gta san andreas corect.[am windows 7 ultimate]
-dai clic pe el mi se schimba tema din aero in basic intra in joc dupa grafitty
ma scoate si zice gta-sa has stopped working checking for solution.
Cum sa scap de problema? lasati un id de messenger daca trebuie
Dau funda pentru cine ma va ajuta sa o scot la capat!

2 răspunsuri:
| Mudy a răspuns:

In primul rand windows 7 "gandeste", acesta isi schimba tema (doar) cand intra in joc, pentru a reduce consumul de RAMI, (acel efect aero consuma sh el niste memorie RAMI) pentru a-ti face jocul sa functzioneze mai bine. iar faptul ca iti zice "has stopped working" inseamna ca jocul are niste fisiere corupte ce nu pot fi citite. Sterge jocul si incearca cu o copie nouahappy

| Rony56 a răspuns (pentru Mudy):

Cum adica cu o copie noua