| Rares972 a întrebat:

Am si eu o problema la update la windows, de ceva timp am 4 updateuri care le instaleaza de fiecare data dar ele tot mai raman acolo, nu stiu ce sa fac ca sa scap de ele sau sa le instaleze corect. Updaturile sunt la NET Framework.Can help?

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Descarca-le manual de pe site-ul Microsoft, apoi instaleaza-le si vezi apoi.am avut si eu destule probleme cu update-urile din windows.

| FurniciCoapte a răspuns:

Poti incerca sa desinstalezi NET Framework daca nu ai nevoie de el, dar daca ai nevoie nu ai ce face acolo raman.
Asa imi face si mie figuri la updateu de la securitate.
Bafta!

| Epurean a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa inchizi automatic update Control Pannel - Security center - Automatic update - si dai off. Net Framework se poate instala si manual, oricum daca tragi un joc mai nou o sa-ti ceara el sa-l instalezi

| pyngu_8506 a răspuns:

Banuiesc ca nu ai windows original (cumparat)
cel mai indicat ar fi sa le dezactivezi (updateurile)

| horia900 a răspuns:

Auzi..stiu eu. opreste updaturile si ai rezolvat!