| Tufeanu_Razvan_1998 a întrebat:

Am o problema la Metin2.Ro.Deci cand intru in joc ma loghez Si in loc sa ma duca la caractere ma pune sa ma loghez din nou Si eu in tru pe virgo... in loc sa scrie Virgo scrie"Nume server" Si indiferent ce ch as alege scrie "Canal 1". Uneori Nu ma pune sa ma loghez din nou ma duce normal la caractere Imi aleg caracterul si dupa imi arata magiile caracterului respectiv apoi se intampla faza cu Nume servar si canal 1 Dar daca ma loghez cand scrie canal1 si nume server nu mai pot fac absolut nimic adica ma duce la caractere dar nu pot schimba sau alege vreun caracter Si nici sa ies nu mai pot decat cu CTRL ALT DELETE ....Plz help Am windows Xp si nu mi sa mai intamplat asta

1 răspuns:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Joaca Neverwinter, Rift, WoW sau alte mmo-uri de care lumi ii pasa.