| kibiusa99 a întrebat:

am o tableta Allview all speed si ceva... ma rog, de ceva timp nu-mi mai merge aplicația Magazin Play, zice că magazin google play s.a oprit si google play nu mai functionează, și am dat scanare la antivirus și zice ca nu am viruși, și dau funda dacă îmi ziceți ce are și ce sa fac dar să nu ziceți să o duc înapoi ca momentat nu sunt în țara si vreau să descarc jocuri xD deci funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Face asa de obicei. Trebuie s-o reinstalezi, nu are legatura cu virusi si alte chestii. Descarca ultima aplicatie de-aici http://www.androidpolice.com/......re-4-1-10/ o instalezi si o sa mearga.