| LetMeHelp a întrebat:

Am observat de mai multa vreme ca de pe messenger poti trimite un mesaj (sms) pe un telefon.

Ceea ce nu stiu este :
1.E gratuit?
2.Imi trebuie vreo aplicatie pe telefon ca sa primesc mesajul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este valabil doar pentru cei din America, nu e valabil pentru Romania.

| LetMeHelp explică (pentru anonim_4396):

Pai,am observat la setari ca exista si pentru numere din Romania, am cam umblat prin starile alea, recunosc laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LetMeHelp):

Pai e si pentru Romania, dar nu e valabil inca, sau era verificarea de cont, adica daca ti se fura contul sa il poti recupera cu mobilul.

| LetMeHelp explică (pentru anonim_4396):

Aham,mersi oricum.big grin