| Nicolae_Robert_1997 a întrebat:

Cum as putea sa fac ca eu cand nu sunt conectat la internet si imi trimite cineva mesaj pe messenger sa primesc mail sau mesaj pe cartela de la telefon sa imi arate ca mi-a scris cineva pe messenger?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Pe mail ai nevoie de internet iar mesajul il vezi cand deschizi netul daca intri pe mail. Mesajele pe cartela nu au treaba cu internetul.

| Nicolae_Robert_1997 explică (pentru darrio2007):

Si cum pot sa fac sa primesc mail cu cine imi scrie pe face book? Vreau sa sterg aplicatia de face book si messenger, dar vreau sa vad cine ma caută.

| Nicolae_Robert_1997 explică (pentru darrio2007):

Si cum pot sa fac sa primesc mail in caz ca imi scrie cineva pe messenger pentru ca eu vrea sa sterg aplicatia de face book si messenger si vreau sa vad cine ma cauta.

| JicaContra a răspuns:

DUDE, for the god damn love of GOD
tu NU esti conectat la internet dar poti primi email... CUM VINE ASTA?!? ca email-ul DEPINDE DE INTERNET!