| floppy98 a întrebat:

Sal TPU am un laptop si din fabrica avea windows 8 pe el am pus windows 7 in dual boot si am un mouse separat la el cand am pus windows-ul mergea mouseul cand am intrat pe desktop nu megea rotita am bagat synapsis sau cum se numea ala pentru touch pad si acuma nu mai merge deloc, primeste curent ca e aprinsa luminita dar nu merge ce sa fac?

3 răspunsuri:
| petrescuionut a răspuns:

Trebuie maus competibil cu windowsu happy nu stiu de ce ai schimbat 8 iti sugeram sa lasi pe ala ca 7 iti trebuie maus special pentru el daca aveai calculator ori ce maus da la laptop se schimba faza

| floppy98 explică (pentru petrescuionut):

Da ma da fii atent mai am un alt mouse nici la ala nu ii merge rotita si la alt pc merge si la celalat la fel ce trebuie sa fac?
si amandoua merg oarecum ciudat... asa sacadat si touchpadul merge perfect

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Cumpara alt mouse