| Rabb a întrebat:

Cine ma poate sa-mi spuna cum sa-mi deblochez telefonul? L-am blocat si nu stiu contul gmail.

5 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Trebuie sa-i faci hard reset... poti s-o faci tu fara probleme...zi-mi ce telefon ai si o sa te ajut

| bcalex96 a răspuns:

Banuiesc ca tiai pus model din ala de deblocare sau pin.happy nu ai cum sa il deblochezi tu mergi la un service pentru resoftare

| Rabb explică (pentru bcalex96):

Stiu,dar nu vreau sa merg la un service, stiu ca-l poti debloca si singur, iar eu asta vreau.

| bcalex96 a răspuns (pentru Rabb):

De ce sa risti acasa poti "buli" softu

| Rabb explică:

Telefon: Huawei U8650