| Intrusul007 a întrebat:

Am si eu o problema mare la pc..cand dau dublu click pe " Local Disk D (Dhappy Imi apare Open With. Si nu stiu ce sa fac sa intru. acolo am filme, muzica, poze. totul. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| uninvited66 a răspuns:

Simplu. Foarte simplu. In fine nu stiu cate filme porno sau programe piratate ai furat de ti-a facut praf partitia dar e usor. Incearca sa formtezi partitia respectiva din CMD cu drept de Administrator. Apoi ia un program de recuperare date, iti recuperezi toate datele apoi le sortezi singur. si gata

1 răspuns: