| baietsel2012 a întrebat:

Buna TPU am un id de messenger si nu imi mai merge ultima data cand am intrat pe el e acum 3 zile am stat pe id si dupa aceea am iesit afara si cand am intrat in casa am dat sa intru pe id si nu mi-a mai pornit am intrat si pe yahoo mail si nu ma lasa DAu funda care stiti multumesc

Răspuns Câştigător
| bruuu a răspuns:

Daca tot nu merge, acceseaza linkul asta : http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/edit/cctop/general-01.html.

6 răspunsuri:
| bruuu a răspuns:

Ori ai viteza mica la net si nu se conecteaza ori cineva ti-a spart parola.Deschide fereastra de la mess si da jos la Forgot your password, raspunde la intrebari si reseteaza-ti parola.

| baietsel2012 explică (pentru bruuu):

Da nu mai stiu datele... le-am uitat

| bruuu a răspuns (pentru baietsel2012):

Daca nu iti mai amintesti parola, intrebarea de securitate si nu ti-ai stabilit un cont de backup pe care sa iti fie trimisa parola, nu mai poti face nimic. Acelea sunt singurele modalitati prin care poti dovedi ca esti 'proprietarul' acelui cont. Poate ai vreun keylogger instalat pe pc, desi daca ai antivirus bun n-ar trebui sa ai probleme de genul. Eventual mai incearca peste cateva ore/zile.

| baietsel2012 explică (pentru bruuu):

Man am incercat si cu alte pc-uri si nu merge...

| baietsel2012 explică (pentru bruuu):

Si ce sa fac cu el? auzi baga id meu coco.kids32 si vb acolo

| bruuu a răspuns (pentru baietsel2012):

Daca tot nu merge, acceseaza linkul asta : http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/edit/cctop/general-01.html.