| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la facebook un buton care scria "ciupeste pe X" Si saptamana trecuta am fost si eu ciupita. Imi dau si eu seama ca nu are cum sa te ciupeasca cu adevarat dar intrebarea mea este ce semn este acesta?

Răspuns Câştigător
| marius007 a răspuns:

Poi acel buton este mai mult asa... daca ai fost ciu[ita de un baiat de varstra ta sunt sanse mari sa te placa..sau tie un prieten apropiat.laughing

| Deyutza1039 a răspuns (pentru marius007):

M-a ciupit verisorul meu de 23 ani straight face

| marius007 a răspuns (pentru Deyutza1039):

Poi.din joaca nu ca te placebig grin se joaca cu tinelaughing

| Deyutza1039 a răspuns (pentru marius007):

Aaaaa iti dau funda.

| marius007 a răspuns (pentru Deyutza1039):

Bine ca ti-am putut fi de ajutor

| Deyutza1039 a răspuns (pentru marius007):

Da iti multumesc. Dar te rog raspunde-mi la ultima mea intrebare plssssssss!

| marius007 a răspuns (pentru Deyutza1039):

Care e?

| marius007 a răspuns (pentru marius007):

Intrebarea?

| Deyutza1039 a răspuns (pentru marius007):

Cate fundite imi trebuie ca sa trec de la statutul de junior? Grabeste-te ca sa iti mai dau o funda