| CatalinWaru a întrebat:

As dori sa daca se poate sa imi raspundeti la o intrebare. Ce e asa special la un Xbox? ca as dori sa imi cumpar unu va rog sa imi spuneti dau funda

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Xbox-ul este o consolă a celor de la Microsoft... Special este că poate rula fără probleme orice joc care este scos şi pentru el(nu îi ca la PC gen "nu am placa video destul de buna...nu o să meargă din cauza procesorului).Pe xbox(sau console in general) nu ai probleme de acest fel.
Să-ţi spun şi un defect care poate face diferenţa, multiplayerul trebuie plătit chiar dacă ai cumpărat jocul din magazin.Mie, unul, mi se pare o aberaţie având în vedere că tu ai plătit consola, jocul şi mai plăteşti şi internetullaughing)

@muschiulosul

Te doare capul? Xbox-ul chiar şi în comparaţie cu PS3 încă se menţine foarte bine(PS3 a apărut cu un an după apariţia xbox-ului...ar trebui să fie mult mai bun).La joystick-uri, xbox-ul dă clasă PS3-ului.Am un singur detaliu la care nu pot comenta şi anume, exclusivităţile(îs mai multe decât ale xbox-ului şi în unele cazuri chiar mai bune)

Sper că v-am lămurit pe amândoi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex1997fun):

Poate pe tine te doare capul. Cum sa compari o porcarie de la Microsoft fata de o super consola de la Sony.

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poti sa te documentezi de aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpara Xbox! E varza!

| CatalinWaru explică (pentru anonim_4396):

De ce e varza

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatalinWaru):

Pentru ca e Microsoft, kinectu merge prost, are DVD, PS3 are Blu-ray