| Kesha1428 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati la gta san andreas.Imi spuneti cum sa fac levelul 10# adica levelul cesar vialpando.Nu stiu de ce taste sa dau.

2 răspunsuri:
| Kesha1428 explică:

Sa imi spuneti cum sa vrajesc fata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kesha1428):

La misiunea cezar vialpando trebuie` sa apesi pe butoanele din partea dreapta a tastaturii|! (num1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) si de ex: cand iti arata sageata dreapta apesi num6 si la fel procedezi cu celelalte butoane dar cand iti arata sageata in sus si la stanga (adica la mijloc) trebuie sa apesi pe num8 si num4 amandoua odata funda?:d