| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca am fost prostit de cei la magazin am spus sa imi dea un procesor Intel dual core de 2.700 ghz si mi-a dat un procesor Intel pentium 4 care are 3.00 ghz ~3.00 ghz procesoru asta are dual core sau nu are ca nu stiu
ps: as vrea sa stiu daca il pot duce inapoi sa-i spun ca nu este dual core si sa imi dee unu dual core
pps: acesta este mai bun decat un Intel dual core de 2.700 2.700 dau funda

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

In primul rand ca nici unul nu-i bun, si de curiozitatelaughingde unde ai luat tu un pentium 4 nou

| vladionut94 explică (pentru FatUglyVirgin):

Dintr-un magazin obscure de it rolling on the floor) dar totusi are ceva diferenta intre 1 core si un 1 thread cat are procesoru asta si un procesor dual core 2 core fizic