| Rykrdo a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de cat este procesoru acesta Intel® Pentium® Dual Core
P6200 2130 MHz pentru ca vreau sa imi cumpar un laptop si sa stiu de cat are procesoru multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kozmyn96 a răspuns:

Procesorul este 2, 1 Ghz! După părerea mea acest procesor este bun!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce vrei sa stii? Tu, singur, cu manutele tale doua ai scris raspunsul:
Pentium® Dual Core P6200 2130 MHz!
Vrei sa fii mare grangur, "cu laptop tare" dar nu stii ce inseamna "tare". laughing)))
Ar fi mai indicat sa pui mana pe carte, decat pe laptop!

| Rykrdo explică:

Bai bula tu esti mai prost ca noapte si de cat prevede legea eu nu am intrebat ce procesor ie ci de cat dar daca nu vezi du-te nene si ia-ti ochelati si am aflat este de 4260 asta vroiam sa stiu da tu...