| Luyss a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu o intrebare am o placa video Placa video 512 mb Asus Silent memorie de 4 GB procesor la gta 5 nu stiu dc se intrerupe bine nu mereu se intreruipe acum peste 10 20 de sec iarasi se inrerupe si la unele jocuri cand le instalez nu stiu de ce imi da no signal nu-mi apare nimic da se aude muzica etc da na pare nimic de ce ori o fi monitorul care este jumate tv si jumate monitor da nu cred va rog ajutati-ma va rog tare mult ca nustu ce trebuie sa-i fac ca sa-mi apare ceva pe ecran sa nu mai apare no signal va rog tare mult si ce trebuie ok

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Daca ai PC slab

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Scoate hdmi din plasa sau monitor, sau seteaza pe monitor, daca si asa nu iti merge incearca pe plasma si rezolutia recomandata, dupa care mai intri la gta v si tot la fel setari video si da-i normal toate