| هوراس a întrebat:

Salut, am și eu o problemă. am un pc, care funcționează perfect, conectat la un monitor Asus de 23, 6 inch și 2 milisecunde GTG timp de răspuns. l-am pornit ieri, a mers perfect, am jucat Assassins Creed 3 cu toate pe ultra, nu m-am jucat mai mult de o oră jumate. azi, când l-am pornit, pe monitor îmi apare "DVI no signal", placa video și monitorul fiind conectate prin cablu DVI. care este problema? e de la placă video? de la monitor? ce trebuie să fac? sunt foarte confuz...

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Vezi sa nu fie din cablu. Sa stii ca si eu am patit-o ca tine, si dun fericire era din cablu, nu din monitor sau de la placa video. Nu exclud faptul ca ar fi putut sa ti se arda potrul dvi al placii video.

1 răspuns:
| VladdDN a răspuns:

E de la placa video!