| KzO a întrebat:

cand am inchis calculatorul si a 2 zi am intrat pe mess mi.a zis cineva ca, cica am fost online pe mess dar calculatorul era inchis, spuneti-mi si mie ce s-a intamplat si cum pot sa fac sa nu se mai intample asta?

4 răspunsuri:
| CrushBoy89 a răspuns:

Presupun ca ori a fost o minciuna pe care acea persoana de pe mess cu care ai vorbit a inventat-o ori cinea ti-a spart contul la mess.Iti sugerez sa-ti schimbi parola.happy

| KzO explică:

Parola nu am dat.o la nimeni e cont nou si nu am scris id-ul si parola mea la altcineva in calculator niciodata e posibil sa imi sparga parola? ca eu nu am auzit de un program de spart parole si minciuna nu este ca mi.au zis mai multe persoane

| KzO explică:

Nu am internet pe telefon

| MyhayBoSs97 a răspuns:

Nu cumva ai intrat pe mess pe telefon?
si mie mi s-a intamplat. intra pe mess pe tel si dai dupa aia dai sign out altfel nu iesi bft!