| valentinamarinamary a întrebat:

Hey ati auzit de virusul politia romana? Ei mi s-a intamplat si mie eram pe Divix site-ul de filme cand mi-a aparut un link cu nu stiu ce promotie si am apasat..mare greseala laughing,.am fost acuzata de distribuirea unor imagini pornografice sau ceva de genu si mi s-a blocat calculatorul am rusit sa deblochez am inchis si accesul la internet, iar acum merge ca si inainte. Vroiam sa va intreb daca mi.a intrat virusul in laptop sau mai trebuie sa fac ceva?!

5 răspunsuri:
| Ejkoli a răspuns:

Nu. stai linistita. Virusul ala e un virus online care te acuza de distribuirea materialelor pornografice si zice ca trebuie sa platesti amenda. Sunt prostii. Nu le baga in seama dar data viitoare fii mai atentawinking

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu!
El nu mai e activ.
Virusul ala e un virus online care te acuza de distribuirea materialelor pornografice si zice ca trebuie sa platesti amenda.

| Ycu a răspuns:

Am avut si noi problema asta daca ai rezolvat-o este bine, este un virus destul de dificil de scos, trebuie umblat in windows cmd. In sfarsit, ia si tu de pe net Avast iti faci un cont si ai un antivirus foarte bun pentru un an de zile. Spor.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu cred, probabil nu mai e activ. A fost ceva care a intrat in retea nu l-ai descaracat.