| DenisaFMM69 a întrebat:

Buna TPU.
Caut o aplicație convertor YouTube pe care o pot descărca pe telefon ( Samsung Galaxy J3 2016) în care sa pot sa îmi downloadez muzica (nu video) DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Droe a răspuns:

Salut, nu cred ca exista o astfel de aplicatie totusi poti incerca aici http://www.youtube-mp3.org/, pe telefon intri pe Youtube`ul de pe google ca sa ii poti copia linkul si ii dai lipire apoi dai la download, sper ca te-am ajutat, o zi buna >:)

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Salut este o aplicatie Android care se numeste tubemate si functioneaza foarte bine.