| qLoveSmileღ a întrebat:

Ce imi recomandati sa`mi cumpar? Tableta Apple sau Laptop Vaio? M`a pus cineva sa aleg una dintre ele ( este un cadou pentru mine ). Si nu stiu ce sa aleg thinking Eu as vrea tableta deoarece vreau sa mai descarc cateva jocuri, sa ma uit la filme si sa ascult muzica :d Si in plus am mai avut laptop`uri si m`am plictisit de ele chatterbox. Deci..Pana la urma ce sa aleg?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deja sti ce vrei! Cum sa te mai conving ca un laptop este mai bun ca o tableta? Tableta este limitata. Ce faci cu laptopul nu poti face si cu o tableta. Dar daca vrei o portabilitate mai mare, atunci alege tableta.
Ps.jocurile din browser care au suport flash player nu le poti juca. Joci doar ce descarci din App Store.
So fine! E hotararea ta! Succes!

| KodrutZ a răspuns:

Laptop, evident.

| qLoveSmileღ explică:

Nu mai trebuie sa mai aleg nimic. Am primit Iphone 5 + tableta Apple. :3