| RiZeRy a întrebat:

Ce jocuri imi merg petonguerocesor Intel ((R)Atrom tm,cpu n455, 1.66ghz 1.67ghz,ram 2.00 gb sistem 32 bit operating sistem? Dau funda

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Nu prea imi dau seama ce dispozitiv e... am cautat pe net si exista si pc-uri si tablete cu acest procesor. Daca este un pc poti juca:
1. Masini: NFS (Underground, 2, Hot Pursuit, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pursuit 2).
2. Sandbox: Minecraft, Roller Coaster Tycoon 1 si 2.
3. Shooter: Battlefield 1942, Call of Duty ( 1, 2), CS 1.6, CS Source.
4. Open world: GTA (3, Vice City, San Andreas).
Sau daca vrei jocuri direct sa le joci in browser (google Chrome, Mozilla, Opera), in afara de Internet Explorer, iti va trebui UnityWebPlayer (se ia oficial de aici: http://unity3d.com/webplayer ), poti incerca: Contract Wars, Uber Strike, Red Crucible 2, Rush Team, CS Portable (exista si pentru android). Mult mai multe jocuri gasesti oficial pe Kongregate, Miniclip, Nitrome. Funda?

| RiZeRy explică (pentru YoChriss):

Ce versiune de mineraft? zi-mi te rog. sau da-mi un link cu minecraft

1 răspuns: