| AHappyDay a întrebat:

Buna TPU.Ce jocuri shooter merg pe placa ASUS ATI EAH6570/DI/1GD3(LP) si procesor dual core G620 2.6 GHz, 4GB ram, Windows 7 ultimate.

Răspuns Câştigător
| ShooterGames a răspuns:

Buna! Uite niste jocuri care o sati placawinking si care merg pe placa ta video:

Metal Gear Solid Revengeance
Saints row the third
The Chronicles of Riddick
Aliens vs Predator
Mercenaries 2
Ghost Recon Future Soldier
Sniper Ghost Warrior
Spec Ops The Line
RAGE
Mass Efect 2
Dai Fundita big grin?

| AHappyDay explică (pentru ShooterGames):

Sa stii ca imi merg toate jocurile, am schimbat pc-ul pe care vroiam sa il cumpar deci nu mai am nevoie de ajutor la aceasta intrebare, dar pentru ca ai raspuns o sa iti dau funda.

6 răspunsuri:
| eXp1r a răspuns:

Counter strike, Cross fire, Medal of Honor Pacific Assault, Battlefield 2142, PRISM: Guard Shield v3.0. Funda?

| ShooterGames a răspuns:

Buna! Uite niste jocuri care o sati placawinking si care merg pe placa ta video happy

Metal Gear Solid Revengeance
Saints row the third
The Chronicles of Riddick
Aliens vs Predator
Mercenaries 2
Ghost Recon Future Soldier
Sniper Ghost Warrior
Spec Ops The Line
Battlrfiled 3
Dai Fundita big grin?

| ShooterGames a răspuns:

Buna! Uite niste jocuri shooter care o sati placawinking si care merg pe placa ta video :
Metal Gear Solid Revengeance
Saints row the third
The Chronicles of Riddick
Aliens vs Predator
Mercenaries 2
Varmy of Two The 40th Day
Mass Efect 2
RAGE
Bulletstorm
Ghost Recon Future Soldier
Sniper Ghost Warrior
Battlefiled 3
Dai Fundita big grin?

| ShooterGames a răspuns:

Scuze ca am scris de mai multe ori da nu-mi mergea laughing

| ShooterGames a răspuns:

Multumesc