| ursutdanut a întrebat:

Buna TPU' Cine stie daca imi mere Call OF Duty 3 pe systemul asta::::::::1 GB RAM procesor Intel Celeron 2.20 2100 MHZ placa video 256 MB

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Merge sigur

| aly300 a răspuns:

Nu o sa mearga ii prea slab pc dar cod 1 sau cod 2 merge sigur

| Constantinescu_Cosmin_1997 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar, Call of duty 3 a fost lansat exclusiv pe ps2(si xbox 360 dar e posibil sa ma insel) insa call of duty 2, call of duty 1 si call of duty united offensive(expansiunea cod 1) le poti rula fara probleme