| Andrei900Boss a întrebat:

cum fac sa joc gta 5 pe telefon daca folosesc laptop si am pe telefon aplicatia steam beta?

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Are maxinfinite un tutorial pe YouTube pentru asta, pas cu pas, găseşti la el pe canal, videoclipul are maxim o lună, o lună jumate de când a fost urcat, deci nu e greu de găsit, are nume ceva de genul "GTA 5 pe telefon"

| Andrei900Boss explică (pentru Alexuţ02):

Pai tot nu merge as vrea sa ma conectez pe laptop ca am vazut un video care se poate si asa. si nu merge zice nu sa gasit nici un calculator. ca si laptop si pc e calculator.

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Ce model de telefon e? Suporta miracast? Daca nu suporta miracast nu va merge sa te conectezi la laptop sa vezi tot ce e pe ecranul lui pe telefon. In primul rand trebuie activat wireless laptop sa functioneze la fel si pe telefon si sa fiti pe aceeasi retea conectata adica la aceleasi router.

| Andrei900Boss explică (pentru NicolaeCristianAnonymous):

Nu conteaza modelul e telefon Allview si trebuie Router? nu prea m-am conectat ca nu stiu la Wifi. asa merge? maxinfinit nu a aratat cum sa te conectezi la wifi. mai ales am cartela de Net Oringe sau sa-mi bag Digi daca functioneaza asa.