| Appedis a întrebat:

Buna,TPU. Cum pot conecta un router la pc, sau asa ceva? ( trendnet 300 Mbps wireless N Home Router, daca va ajuta cu ceva ). Am nevoie de un raspuns rapid si explicit, multumesc. big grin

4 răspunsuri:
| tteo91 a răspuns:

Pai faci asa : in primul rand, scoti cablu de retea din pc, si il bagi in primul port (wan) de la router, dupa care, te uiti in cutie si vezi ca mai trebuie sa mai ai un cablu asemanator cu cel care l-ai scos din pc,,,, cablu din cutia cu router il bagi in orice port vrei de la router, si cam asta e tot.sau daca vrei sa il parolezi, si sa conectezi mai multe device-uri, v-a trebuii sa bagi dvd-ul cu drivere si sa instalezi. succes.

| tteo91 a răspuns (pentru tteo91):

Aaa, am uitat sa-ti zic, cablu care l-ai bagat in orice port ai vrut tu, din portu acela, il bagi in pc la tine.

| Appedis explică:

Ala nu e pentru trendnet. La mine e conectat si apare daca activez wirelessul daca imi da problema la autentificare