| LeX28 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa fac copii in sims 2. Si cand stiu ca e insarcinata si trebuie sa faca copil. Cine ma ajuta ii

Răspuns Câştigător
| Fabulous a răspuns:

Pune-i pe cei doi in pat dai click pe relax si apoi cuddle si apoi try for baby o sa-i creasca burta peste 2 zile

| LeX28 explică (pentru Fabulous):

Dah dar dupa ce dau pe relas nu mai pot sa dau pe nimic de pe iaia unde e ala cuddle?

| idontcareeeeee a răspuns (pentru LeX28):

Trebuie să fie adulţi şi ai grijă să dai de pe bărbat pe femeie opţiuniile altfel dacă dai de pe femeie pe bărbat rămâne bărbatul însărcinat.

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Da-i click pe optiunea "***".