| Pepyo a întrebat:

BUNA TPU! cUMA POT SA Schimb numele la clash royal a treia oara adica cand nu mai poti am vazut pe yt ca poti cumva cand trimiti mesaj la supercell va rog sa ma ajutati dau funda!

3 răspunsuri:
| AssAssYn200 a răspuns:

Nu poti sa mai schimbi a 3 a oara numele, am incercat si chestia aia cu mesajul si nu a mers big grin

| Pepyo explică (pentru AssAssYn200):

Pai de fiecare data cand o sa imi resintalez jocul si chiar daca pun aceelasi nume o sa ma dea de la 0?

| Morariu_Alin_1987 a răspuns:

An cazul an cat am dat ies ce pot face vreau un răspuns repede va rog