| dudilics a întrebat:

big grin Cum conectez un laptop la un router? thinking Deci am mai avut un laptop si atunci mi-am luat si router, acel laptop s-a stricat si am pastrat routerul. Acum cateva zile am primit un laptop nou :d, problema este ca nu stiu cum sa conectez routerul la noul laptop... Dau la laptop sa ` caute routerul dar nu gaseste nici unu chiar daca sunt la distanta de jumatata de metru! straight face... Deci va rog lamuriti-ma cum sa fac sa gaseasca routerul puppy dog eyes. Multumesc anticipat (Funda big grin )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conexiunea de wireless este activa?

| dudilics explică (pentru anonim_4396):

Da gata am rezolvat problema big grin. Dar primeti funda pentru ca esti singurul care a raspuns laughing.

1 răspuns: