| Kapruiiii a întrebat:

TPU.
Daca mi se vad toate folderele si imaginile si icoanele de pe ecran mici, cum pot sa le maresc? Si bara cu start nu mai e jos e sus. Cum fac sa revina din nou jos? Am intrat in Control Panel si nu merge. Multumesc!

1 răspuns:
| M1shulika a răspuns:

Pentru bara cu start dai click dreapta - lock the taskbar (o debifezi) si o tragi in jos.

iar pentru foldere si imagini : - click dreaptra pe desktop - proprietati - appearance/aspect - dai advanced/avansat - alegi in loc de desktop, icon - si modifici size-ul.