| Denis919 a întrebat:

De câteva zile calculatorul meu nu mai poate deschide aplicațiile care au extensia.exe... Ce să fac? Să schimb windows-ul? (am Windows7)

Răspuns Câştigător
| DruszYurn a răspuns:

Pai asta inseamna ca ai virusi pe calculator. Schimba Windows-ul in ce vrei tu si ai grija cu programele si jocurile care iti pot dauna PC-ului!

| Denis919 explică (pentru DruszYurn):

Da, o să-mi schimb Windows-ul și o să încerc să nu mai am viruși în calculator!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand dai click pe un program ce erori ai?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Denis919 explică (pentru neluL):

Păi când dau click pe un program/joc îmi zice „open with".

| Denis919 explică:

Mulțumesc pentru ajutor dar am rezolvat problema (era de la un virus oh go on)