| aless007 a întrebat:

Sall TPU,am si eu o problemea,cand imi instalez windows xp, internetul nu-mi merge decat 1-2 zile, apoi se incarca 10 min pentru a deschide o pagina web, in schimb pe windows7 merge foarte bine. Ma puteti ajuta careva? plzz!

3 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Problema pare sa fie driverul la XP. De obicei win 7 are mai multe drivere inglobate mai ales variantele mai actualizate

| aless007 explică (pentru IT4Ever):

Eu driverul il instalez de pe cd in ambele cazuri.Deci acelasi driver si pe xp si pe 7. Vre-o sugestie?

| IT4Ever a răspuns (pentru aless007):

Eventual o actualizare de pe site-ul oficial al placii de baza