| Skater01 a întrebat:

Recent mi-am pus Windows7 Ultimate si de cateva zile incoace nu mai functioneaza startup-ul(atunci cand ti se deschide calculatorul)! Si am mai avut problema asta dar nu mi s-a specificat! Astept raspunsuri! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Start-up-ul? Mai exact ce? Nu-ti mai apare bara de start? Sau cum?

| Skater01 explică (pentru CM7YRE):

Pai. Ma refer la start-up. Ii dau sa se deschide si se blocheaza start-up-ul!

| Skater01 explică (pentru CM7YRE):

Ma refer ca dau sa se deschida PC si, dupa cateva secunde, start-up-ul se blocheaza