| aless007 a întrebat:

Sall all,am si eu o problemea, cand imi instalez windows xp, internetul nu-mi merge decat 1-2 zile, apoi se incarca 10 min pentru a deschide o pagina web, in schimb pe windows7 merge foarte bine.Am incercat si cu net.framework si tot asa merge.Ma puteti ajuta careva?

5 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Re fa xp'ul hdd sa fie cel putin peste 80 gb. fa cum trebuie datele si ora ca xp tine mortis pentru data si ora pentru internet cautati driveru de la retea si foloseste mozila am patit si eu asta la mine a fost ca aveam hdd mic.

| aless007 explică (pentru SskorpyonN):

Cum imi fac xp-ul hdd?

| SskorpyonN a răspuns (pentru aless007):

Hdd este hard driveul tau hardu tau nu m-am referit la xp citeste cu atentie ce team spus

| cristy1993 a răspuns:

Pai de ce nu utilizezi windows 7 daca iti merge pe el?

| aless007 explică (pentru cristy1993):

Merge net-ul pe 7, dar in el ruleaza mai greu