| OPersoana176 a întrebat:

Salut, de curând mie îmi place sa ma joc for honor dar ma enervez de fiecare data la el. Câteodată mai dau un pumn 2 3 în monitor și nu pățește nimic dar azi când i-am tras 1 ecranul s-o împărțit în doua cu o dunga multicolora și după când am văzut ca nu merge îndreptat i-am mai tras 2 pumni poate se rezolva dar o făcut mai rău. Acum dunga multicolora s-o extins iar partea dreapta a monitorului e neagra și nu se vede nimic, arata ca și cum ar fi crăpat dar el nu e crăpat. Am ce sa-i fac sa-l repar sau trebuie sa-mi iau alt monitor?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Câteodată mai dau un pumn 2 3 în monitor...Am ce sa i fac sa l repar "

mai incearcă o serie sau il arunci la reciclate

| OPersoana176 explică (pentru sierra1):

Încerc mâine dacă vad ca nu și revine