| Laur001 a întrebat:

Buna TPU... de ce nu pot instala net framework? Nici o versiune. Imi scrie " the system cannot find the file specified"

4 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Ori nu il instalezi unde trebuie ori faci o greseala la instalare

| emilitalia a răspuns (pentru emilitalia):

Daca totusi nu vrea sa mearga, sigur va merge daca reinstalezi windows-ul.

| Laur001 explică (pentru emilitalia):

Poi ieri l`am intalat... SI am vrut sa instalez net framework

| emilitalia a răspuns (pentru Laur001):

De obicei net framework este continut in pachetul Windows. Ma mir ca nu vrea sa mearga.Incearca si instaleaza Windows Installer 4.5.,dai restart si apoi reinstalezi net-ul.