| Gabby14 a întrebat:

Din greseala am stricat butonu de la laptop care il deschis si acum ii scot butonu apas cu ceva ascutit si porneste ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma. Exista alt buton care sa deschizi un letoplaughing! Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Mergi cu el la un centru de reparat calculatoare si ti-l inlocuieste fara nicio problema si te costa mai nimic.

| Gabby14 explică (pentru mixxjim):

E adus din Italie laptopulaughingoricum pot sal deschid ca ii scot butonu si ii bag cu o scobitoare da nu stiu dc a sarit butonu am apasat prea tarestraight face

| mixxjim a răspuns (pentru Gabby14):

Nu conteaza de unde e, crezi ca-i facut in Italia? Sau ca au inventat italienii vreun buton sau sistem special? Sigur ti-l rezolva la un centru de reparatii, gasesc ei un buton sa se potriveasca, asa risti sa-l strici si mai rau. Nu dureaza reparatia, nu trebuie sa-l lasi acolo, daca ti-e teama sa nu-ti umble-n el, ii rogi sa ti-l faca pe loc ca te grabesti si gata.