| LoveisLouder44 a întrebat:

TPU! Imi puteti spune si mie cum pot cumpara un apartament la Disney City Girl? Ca nu stiu unde sa dau. M-am uitat la apartamente, dar nu stiu cum sa le cumpar. Va rog, spuneti-mi si mie! Si m-am uitat la un apartament, si trebuia sa am 32 de ciocolatele din acelea galbene.Si eu am 0. Care se fac foarte greu! Vreau si eu sa trec la apartamentul urmator. P.S. sunt la nivelul 9. Trec la 10. Ceao!

Răspuns Câştigător
| Lè_Adde_1992 a răspuns:

Te ajut eu;-).
Trebuie sa faci 2 promotii la servici pentru primul apartament.
Cand ai terminat cu promotiile, mergi la apartament si platesti cati banuti iti cere, dar nu iti cere chestii de alea galbene.

| luana24 a răspuns (pentru Lè_Adde_1992):

Cum se fac promotile?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cele galbene sau aurul, trebuie sa cumperi prin cont bancar ori paypal. Tu la joc te-ai infipt mai mult acolo de ti-ai luat diverse prin joc. Urmeaza sfatul ce l-ai primit inaintea mea.