| Speed99 a întrebat:

Intrebarea este legata de mintecraft :
Merge minecraft pe cerintele acestea de sistem?

512 mb rami
64 placa video
Procesor AMD 1.67 GHZ
Win. XP 2000+

Stiu ca este cam mic sistemul...dar acesta este un laptop iar pe calculator merge Minecraft pentru ca pe calculator... uitati si sistemul calculatorului :
4 gb rami
win xp
placa video : 1 gb
procesor Intel core i3 : 2.3 ghz
... happy
Astept raspunsuri... daca merge minecraft pe laptopul meu

Răspuns Câştigător
| Lionis a răspuns:

Nu iti merge pentru ca ai prea putina memorie ram, iar daca iti merge iti va merge foarte sacadat.

3 răspunsuri:
| boby98c a răspuns:

De ce nu incerci tu?

| Speed99 explică (pentru boby98c):

Ptr. ca eu il cumpar nu il downloadez tongue

| Speed99 explică (pentru boby98c):

Si are diferite key-uri adica : pentru. pc de exemplu : 8409385397
si pentru iphone: 4395739879 si pentru laptop etc 398473598347
.si vreau sa joc si multiplayer...si pe multi nu merge decat pe ala cumparat.asa ca de ce nu te-ai gandit inainte sa comentezi ceva?